Publications Office of the EU
Noorwegen-Oslo: Aanleg van snelwegen en wegen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Noorwegen-Oslo: Aanleg van snelwegen en wegen

  • Aangekondigd
    08/03/2019
  • Geraamde publicatiedatum
    05/04/2019
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Inactief
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Hafslund Nett AS
Plaats van uitvoering
NUTS code: NO082 Viken
Locatie van de koper
NUTS code: NO082 Viken
Sector (CPV)
45233000 Aanleg van snelwegen en wegen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
De procedure is afgesloten
Referentienummer inschrijving
D-2019-058
Beschrijving

Hafslund Nett would like information on suppliers and requirements prior to a call for tenders where Hafslund Nett shall reinforce the power supply between Kråkerøy and Hvaler. Most of this power supply shall be via an underground cable. A part of the section shall be subject to the construction of a foot and cycle path combined with a casted conveying path for underground cables and fibre. The contract shall be implemented in co-operation between the Norwegian Public Roads Administration, Hafslund Nett and Hvaler municipality. The section is approx. 2,9 km long, of which approx. 1,8 km are marine fillings and approx. 0,9 km is on solid ground. The contract shall not include electrical cabling and must be designed in accordance with the Directorate of Public Roads' manuals.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Not applicable
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
De procedure is afgesloten
Gunning van het contract
De procedure is afgesloten
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.