Publications Office of the EU
Polen-Wroclaw: Farmaceutische producten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Polen-Wroclaw: Farmaceutische producten

  • Gepubliceerd
    06/09/2019
  • Uiterste termijn
    11/10/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    11/10/2019
  • Gunning
    09/12/2019
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Locatie van de koper
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Sector (CPV)
33600000 Farmaceutische producten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
384,721.80 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
3,088,955.22 PLN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
23
Referentienummer inschrijving
Szp/FZ-45/2019
Beschrijving

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa płynów infuzyjnych, preparatów do żywienia do magazynu apteki szpitalnej Zamawiającego, zwanych dalej „produktami”.
2. Nazwy międzynarodowe, dawki oraz ilości przedmiotu zamówienia określają formularze asortymentowo-cenowe stanowiące załączniki nr 1.1–1.23 do formularza ofertowego.
3. Termin ważności oferowanych produktów nie może być krótszy niż 12 miesięcy liczony od daty dostawy.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
Postadres: ul. H. Kamieńskiego 73 a
Stad: Wrocław
NUTS-code: PL514
Postcode: 51-124
Land: POL
Contactpersoon: Roma Komora, Monika Wadas
Hoofdadres: http://www.wssk.wroc.pl
Elektronisch via:
https://www.platformazakupowa.pl/transakcja/252520
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
11/10/2019 10:00
Plaats van uitvoering
CPV-code

33600000 - Farmaceutische producten

33690000 - Diverse geneesmiddelen

33692000 - Medische oplossingen

Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.