Publications Office of the EU
S 16 Hugo-Ball-Gymnasium - 10 Gerüstbauarbeiten Bauteil B - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

S 16 Hugo-Ball-Gymnasium - 10 Gerüstbauarbeiten Bauteil B

  • Gepubliceerd
    01/03/2024
  • Uiterste termijn
    03/04/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    03/04/2024
  • Gunning
    11/07/2024
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Stadt Pirmasens - Zentrale Vergabestelle
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DEB37 Pirmasens, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
45262100 Steigerbouw
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
202404031000
Beschrijving

Gerüstarbeiten - Bauteil B

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://rlp.vergabekommunal.de/Satellite/notice/CXS0YDEY1SCB73T3
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://rlp.vergabekommunal.de/Satellite/notice/CXS0YDEY1SCB73T3
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
03/04/2024 10:15
Gunningsmethode
Preis
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: Gerüstbau Braunbach & Bernhardt GmbH
Postadres:
Stad: Ramstein Miesenbach
Postcode: 66877
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.