Publications Office of the EU
Frankrijk-Lyon: Rookanalyseapparatuur - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Lyon: Rookanalyseapparatuur

  • Gepubliceerd
    09/10/2020
  • Uiterste termijn
    06/11/2020
  • Opening van de inschrijvingen
    09/11/2020
  • Gunning
    12/01/2021
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Métropole de Lyon
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRK26 Rhône
Locatie van de koper
NUTS code: FRK26 Rhône
Sector (CPV)
38432300 Rookanalyseapparatuur
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,700,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,083,600.00 EUR
Referentienummer inschrijving
20DP016
Beschrijving

L'Unité de traitement et de valorisation énergétique (UTVE) de Lyon Sud est équipée de trois lignes d'incinération identiques. Elle dispose d'un système complet d'analyse des fumées rejetées à l'atmosphère conformément aux dispositions de la réglementation en vigueur et de son arrêté préfectoral d'autorisation d'exploiter. Ce système, en grande partie installé en 2005, est vieillissant et doit être remplacé.
De plus, avec la publication au Journal officiel de l'Union européenne le 3.12.2019 des conclusions sur les «Meilleures Techniques Disponibles» (MTD) pour l'incinération des déchets, l'UTVE va devoir s'équiper en complément d'analyseurs en continu de mercure, dans un délai de quatre ans à compter de cette parution.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Métropole de Lyon
Postadres: 20 rue du Lac, CS 33569
Stad: Lyon Cedex 03
NUTS-code: FRK26
Postcode: 69505
Land: FRA
Hoofdadres: http://marchespublics.grandlyon.com
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
09/11/2020 09:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
2,700,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
1,083,600.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: SICK
Postadres:
Stad: Émerainville
Postcode: 77184
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.