Publications Office of the EU
Frankrijk-La Roche-sur-Yon: Maken van grafische ontwerpen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-La Roche-sur-Yon: Maken van grafische ontwerpen

  • Gepubliceerd
    11/03/2017
  • Uiterste termijn
    11/04/2017
  • Opening van de inschrijvingen
    12/04/2017
  • Gunning
    15/05/2017
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Département de la Vendée
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRG05 Vendée
Locatie van de koper
NUTS code: FRG05 Vendée
Sector (CPV)
79822500 Maken van grafische ontwerpen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
750,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
17s0020hr
Beschrijving

L'accord-cadre est fractionné à bons de commande, en application de l'article 80 du décret relatif aux marchés publics. Le montant minimum annuel est de 150 000 EUR HT et le montant maximum annuel de 750 000 EUR HT.
L'accord-cadre sera conclu à compter de sa date de notification au titulaire, pour une durée de 1 an.
Date prévisionnelle de début d'exécution des prestations: début juin 2017.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Département de la Vendée: service marchés
Postadres: 40 rue du Maréchal Foch
Stad: La Roche-sur-Yon
NUTS-code: FR515
Postcode: 85923
Land: FRA
Contactpersoon: À l'attention de Marie-Laure Pereira
Hoofdadres: http://marchespublics.vendee.fr
Elektronisch via:
http://marchespublics.vendee.fr
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
12/04/2017 00:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
750,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: JCDecaux France
Postadres: 17 rue Soyer
Stad: Neuilly-sur-Seine
Postcode: 92523
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.