Publications Office of the EU
Polen-Bytom: Farmaceutische producten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Bytom: Farmaceutische producten

  • Gepubliceerd
    08/02/2014
  • Uiterste termijn
    18/03/2014
  • Opening van de inschrijvingen
    18/03/2014
  • Gunning
    23/04/2014
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
SP ZOZ Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33600000 Farmaceutische producten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,092,061.00 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,835,495.80 PLN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
57
Referentienummer inschrijving
DZP - 6/2014
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych dla potrzeb SP ZOZ Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 4 w Bytomiu, al. Legionów 10.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w złączniku Nr 1 A do SIWZ. Zamówienie obejmuje swoim zakresem 57 pakietów, w tym: antybiotyki i chemioterapeutyki, płyny infuzyjne i preparaty żywieniowe, środki kontrastowe, erytropoetyna i propofol.
Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych, tzn. leki o tym samym składzie chemicznym, dawce, drodze podania, parametrach farmakokinetycznych i wskazaniach leczniczych jak dla preparatu referencyjnego.
a) jeśli w opisie podano jako opakowanie ampułkę, to dopuszcza się zaoferowanie fiolki. Kapsułki, drażetki i tabletki, jeśli nie określono specjalnych wymagań technologicznych, uznawane są za formy równoważne.
b) dopuszcza się składanie ofert na preparaty w innych opakowaniach jednostkowych, obowiązuje wtedy przeliczenie ilości preparatu do wartości sumarycznej podanej przez Zamawiającego (dopuszcza się zaokrąglenie w górę).
c) w sytuacjach wątpliwych związanych z brakiem możliwości weryfikacji zgodności zaoferowanych produktów leczniczych z wymaganiami określonymi w SIWZ Zamawiający zastrzega sobie prawo zażądania karty charakterystyki zaoferowanego produktu. W takim przypadku Wykonawca zostanie pisemnie poinformowany o konieczności przedłożenia w/w kart, w terminie określonym przez Zamawiającego.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
18/03/2014 10:00
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.