Publications Office of the EU
Polen-Warschau: Spanningstransformatoren - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warschau: Spanningstransformatoren

  • Gepubliceerd
    06/05/2015
  • Uiterste termijn
    09/07/2015
  • Gunning
    07/08/2015
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
31172000 Spanningstransformatoren
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,840,303.91 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
10,717,410.00 PLN
Referentienummer inschrijving
FZ-Z/P075/15
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest:
1) Zaprojektowanie zgodnie ze specyfikacją techniczną i wykonanie 435 sztuk fabrycznie nowych transformatorów 15/0,4 kV, zakończone próbami u producenta:
1.1) 2 szt. 250 kVA olejowy z przepustami typu Euromold lub równoważnymi, o poziomie hałasu <40 dB,
1.2) 180 szt. 400 kVA olejowych z przepustami typu Euromold lub równoważnymi, o poziomie hałasu <40 dB,
1.3) 250 szt. 630 kVA olejowych z przepustami typu Euromold lub równoważnymi, o poziomie hałasu <40 dB,
1.4) 3 szt. 800 kVA olejowych z przepustami typu Euromold lub równoważnymi, o poziomie hałasu <40 dB
2) Termin wykonania ostatniej partii zamówienia nie później niż do dnia 30 czerwca 2018 roku;
3) Dostawa Przedmiotu zamówienia wraz z transportem będzie następowała sukcesywnie partiami w ilościach i terminach uzgodnionych z Zamawiającym, na podstawie osobnych zleceń;
4) Miejscem dostawy będzie Magazyn Główny Zamawiającego zlokalizowany przy ul. Nieświeskiej 52 w Warszawie;
5) Udzielenie gwarancji na okres co najmniej 60 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru końcowego każdego transformatora;
6) Szkolenie personelu dla 10 uczestników i obejmujące co najmniej 16 godzin zegarowych zajęć praktycznych i teoretycznych.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
2,840,303.91 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
10,717,410.00 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Ormazabal Polska Sp. z o.o.
Postadres: ul. Struga 23/601
Stad: Zgierz
Postcode: 95-100
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.