Publications Office of the EU
CZ-Ostrava: Bouwen van multifunctionele gebouwen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Ostrava: Bouwen van multifunctionele gebouwen

  • Gepubliceerd
    15/05/2012
  • Uiterste termijn
    19/06/2012
  • Opening van de inschrijvingen
    19/06/2012
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Vysoká škola báňská-Technická univerzita Ostrava
Plaats van uitvoering
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
45211350 Bouwen van multifunctionele gebouwen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
302,751,154.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Předmětem veřejné zakázky je výstavba stavebního objektu – Stavby I – tvořícího základní část budoucího superpočítačového centra v rámci projektu IT4Innovations. Předmět plnění veřejné zakázky sestává z těchto plnění:
a) stavební práce (zahrnuje dodávky technologických celků);
b) ostatní související činnosti, služby a dodávky jako nezbytná a neoddělitelná součást předmětu plnění.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o.
Nationaal registratienummer: 28468414
Postadres: Na Pankráci 1683
Stad: Praha 4
Postcode: 140 00
Land: CZE
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
19/06/2012 13:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
302,751,154.00 CZK
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.