Publications Office of the EU
Italië-Triëst: Verwijderen, schoonmaken en ontsmetten binnen een stedelijke en/of landelijke omgeving - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Triëst: Verwijderen, schoonmaken en ontsmetten binnen een stedelijke en/of landelijke omgeving

  • Gepubliceerd
    08/04/2022
  • Uiterste termijn
    20/05/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    26/05/2022
  • Gunning
    30/09/2022
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
S.p.A. AUTOVIE VENETE
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ITH44 Trieste
Sector (CPV)
90600000 Verwijderen, schoonmaken en ontsmetten binnen een stedelijke en/of landelijke omgeving
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
5,004,035.91 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
4,762,322.31 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
9
Referentienummer inschrijving
02/22 - S
Beschrijving

Procedura Aperta per l’affidamento del servizio di viabilità invernale, suddiviso in nove Lotti, che prevede il trattamento antigelivo e l’attività di sgombero neve sull’intera rete autostradale e relative pertinenze, inclusi svincoli e bretelle in concessione alla Società.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: S.p.A. AUTOVIE VENETE
Postadres: VIA V. LOCCHI, 19
Stad: TRIESTE
NUTS-code: ITH44
Postcode: 34143
Land: ITA
Contactpersoon: DIREZIONE LEGALE E APPALTI - Unità Organizzativa Gare e Contratti
Hoofdadres: www.autovie.it
Elektronisch via:
https://portaleappalti.autovie.it/PortaleAutovie/it/ppgare_bandi_lista.wp
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
26/05/2022 09:30
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.