Publications Office of the EU
Frankrijk-Tours: Rotatieverdampers - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Tours: Rotatieverdampers

  • Gepubliceerd
    09/10/2018
  • Uiterste termijn
    09/11/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    12/11/2018
  • Gunning
    22/01/2019
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Centre hospitalier régional universitaire de Tours
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Locatie van de koper
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Sector (CPV)
38436200 Rotatieverdampers
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
90,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
50,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
2018-DAA-LABO-236
Beschrijving

Fourniture d'un appareil destiné à l'évaporation de solvants et/ou désolvatation, accessoires, consommables et maintenance associés pour le laboratoire de pharmaco-toxicologie du CHRU de Tours.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=397687&orgAcronyme=x7c
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
12/11/2018 00:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
90,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
50,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Thermo Electron Led
Postadres: 10 rue Duguay Trouin
Stad: Saint-Herblain Cedex
Postcode: 44807
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.