Publications Office of the EU
Polen-Jastrzębie-Zdrój: Diverse technische dienstverlening - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Jastrzębie-Zdrój: Diverse technische dienstverlening

  • Gepubliceerd
    30/04/2013
  • Uiterste termijn
    06/06/2013
  • Opening van de inschrijvingen
    06/06/2013
  • Gunning
    02/08/2013
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL225 Bielski
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
71330000 Diverse technische dienstverlening
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
23,725,263.85 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
21,466,603.80 PLN
Referentienummer inschrijving
23/ZZ/13.
Beschrijving

Obsługa budowy obiektu budowlano - ziemnego do rzędnej +320 m n.p.m. wraz z kompleksową eksploatacją stacji przeładunkowych mas skalnych, kruszywa, odpadów wydobywczych z wagonów kolejowych dla JSW S.A. KWK „Pniówek”.
Termin wykonania zamówienia: (36 miesięcy):
1. Rozpoczęcie: 01.01.2014 r.
2. Zakończenie: 31.12.2016 r.
W sytuacji przedłużenia się procedury przetargowej poza wskazany termin rozpoczęcia wykonywania zamówienia, tj. 01.01.2014 r., 36-ścio miesięczny termin wykonywania zamówienia rozpocznie się w dniu udzielenia zamówienia (zawarcia umowy).

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
06/06/2013 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
23,725,263.85 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
21,466,603.80 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Spółka Cywilna „Ryś” Robert Ryś, Jerzy Ryś
Postadres: ul. Wyzwolenia 105 B
Stad: Jastrzębie-Zdrój
Postcode: 44-337
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.