Publications Office of the EU
Bulgarije-Lovech: Reiniging van gebouwen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarije-Lovech: Reiniging van gebouwen

  • Gepubliceerd
    11/06/2020
  • Uiterste termijn
    15/07/2020
  • Opening van de inschrijvingen
    16/07/2020
  • Gunning
    26/11/2020
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Управителят на НОИ чрез директора на Териториално поделение на НОИ — Ловеч
Plaats van uitvoering
NUTS code: BG315 Ловеч
Locatie van de koper
NUTS code: BG315 Ловеч
Sector (CPV)
90911200 Reiniging van gebouwen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
18,800.00 BGN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
17,592.00 BGN
Referentienummer inschrijving
10-2020-1015-10-20
Beschrijving

Поръчката включва в обхвата си услуги по комплексното почистване и хигиенизиране на работни, архивни и сервизни помещения и на помещенията за отдих в сградата на Обединен осигурителен архив — гр. Тетевен и офис ИРМ — Тетевен със собствен персонал, машини, почистващи препарати, материали и консумативи при спазване условията, изискванията, обема и периодичността на извършваната услуга, посочени в техническите спецификации от документацията на обществената поръчка.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Управителят на НОИ чрез директора на Териториално поделение на НОИ — Ловеч
Nationaal registratienummer: 1210825210115
Postadres: бул. „България“ № 44
Stad: Ловеч
NUTS-code: BG315
Postcode: 5500
Land: BGR
Contactpersoon: Димитричка Цветкова — началник на отдел „Административен“
Hoofdadres: www.noi.bg
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
16/07/2020 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
18,800.00 BGN
Definitieve waarde van de opdracht
17,592.00 BGN
Gunning van het contract
Officiële naam: „Райт Клийнинг“ ООД
Postadres: с. Волуяк, местност Гарата, ул. „Детелина“ № 27
Stad: София
Postcode: 1346
Land: BGR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.