Publications Office of the EU
Construction d’un Centre de Rétention Administrative (CRA) et d'une annexe de justice à Oissel (76). Phase candidature - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Construction d’un Centre de Rétention Administrative (CRA) et d'une annexe de justice à Oissel (76). Phase candidature

  • Gepubliceerd
    30/06/2025
  • Uiterste termijn
    22/08/2025
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
SGAMI Ouest
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: FRH03 Ille-et-Vilaine
Sector (CPV)
45000000 Bouwwerkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
36,000,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
SGAMIO_OISSEL_MGS_CRA76_Cand
Beschrijving

Le projet consiste en la construction d’un Centre de Rétention Administrative de 140 places et d'une annexe de justice. Le marché sera passé sous la forme d'un marché public global sectoriel avec les missions de conception, construction, aménagement, entretien, hôtellerie et maintenance. La consultation sera passée selon une procédure avec négociation.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2794578&orgAcronyme=g6l
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2794578&orgAcronyme=g6l
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Les critères sont détaillés dans le règlement de consultation
Gewicht (percentage, exact):
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Les critères sont détaillés dans le règlement de consultation
Gewicht (percentage, exact):
Geraamde waarde
36,000,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.