Publications Office of the EU
Oostenrijk-Wenen: Aanbrengen van gipsplaten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Oostenrijk-Wenen: Aanbrengen van gipsplaten

  • Aangekondigd
    23/04/2015
  • Gepubliceerd
    20/02/2016
  • Uiterste termijn
    14/03/2016
  • Opening van de inschrijvingen
    14/03/2016
  • Gunning
    04/07/2016
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Bundesimmobiliengesellschaft mbH
Plaats van uitvoering
NUTS code: AT127 Wiener Umland/Südteil
Locatie van de koper
NUTS code: AT130 Wien
Sector (CPV)
45324000 Aanbrengen van gipsplaten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
305,114.73 EUR
Referentienummer inschrijving
30.074/116-UBS/16
Beschrijving

Abgehängte Akustikbaffeln und Akustik-Pinnwände.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Bundesimmobiliengesellschaft mbH
Postadres: Hintere Zollamtsstraße 1
Stad: Wien
Postcode: 1031
Land: AUT
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
14/03/2016 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
305,114.73 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Tüchler Ausbau GmbH
Postadres: Niederpointenstraße 5
Stad: Wien
Postcode: 1140
Land: AUT
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.