Publications Office of the EU
Spanje-Alicante: Mineraalwater - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Alicante: Mineraalwater

  • Gepubliceerd
    05/04/2019
  • Uiterste termijn
    13/05/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    21/05/2019
  • Gunning
    11/11/2019
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Presidencia de la Diputación Provincial de Alicante
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Locatie van de koper
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Sector (CPV)
15981000 Mineraalwater
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
479,938.25 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
96,383.18 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
S6O-002/2019
Beschrijving

Suministro de agua y zumos y leche y productos derivados al Centro Doctor Esquerdo, Hogar Provincial, Servicio de Formación y Área de Presidencia de la Diputación Provincial de Alicante.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Presidencia de la Diputación Provincial de Alicante
Nationaal registratienummer: P0300000G
Postadres: Avenida de la Estación, 6
Stad: Alicante
NUTS-code: ES521
Postcode: 03005
Land: ESP
Contactpersoon: Presidencia de la Diputación Provincial de Alicante
Hoofdadres: https://contrataciondelestado.es
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
21/05/2019 09:30
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.