Publications Office of the EU
Duitsland-Esslingen am Neckar: Reiniging van gebouwen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Esslingen am Neckar: Reiniging van gebouwen

  • Gepubliceerd
    28/04/2023
  • Uiterste termijn
    14/06/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    14/06/2023
  • Gunning
    03/07/2023
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Stadt Esslingen am Neckar, Städtische Gebäude Esslingen, Baurechtsamt, Vergabestelle
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE113 Esslingen
Locatie van de koper
NUTS code: DE113 Esslingen
Sector (CPV)
90911200 Reiniging van gebouwen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
0.04 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
4
Referentienummer inschrijving
D-SGE-2023-001-1406
Beschrijving

Unterhalts-, Grund- und Glasreinigungsarbeiten

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
www.Vergabe24.de
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
14/06/2023 10:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.