Publications Office of the EU
Roemenië-Boekarest: Vlees - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Roemenië-Boekarest: Vlees

  • Gepubliceerd
    23/07/2019
  • Uiterste termijn
    27/08/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    27/08/2019
  • Gunning
    09/09/2019
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Direcția Generală de Asistență Socială a Municipiului București
Plaats van uitvoering
NUTS code: RO321 Bucureşti
Locatie van de koper
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sector (CPV)
15110000 Vlees
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,396,100.00 RON
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,303,550.00 RON
Referentienummer inschrijving
1551230/2019/06
Beschrijving

Nr. crt., denumire produs, u/m cant.
1) Piept pui cong.; kg; 7 800;
2) Pulpa vita cong.; kg; 1 950;
3) Aripi pui cong.; kg; 2 100;
4) Pui gaina congelat; kg; 13 600;
5) Ciocanele pui; kg; 3 000;
6) File piept curcan; kg; 2 950;
7) Maruntaie pui; kg; 3 000;
8) Pulpe dezosate pui; kg; 2 200;
9) Creier porc congelat; kg; 200;
10) Burta vita; kg; 300;
11) Pui gaina refrigerat; kg; 3 000;
12) Aripi curcan; kg; 1 600;
13) Pulpe pui congelate; kg; 14 000;
14) Pulpa porc cong.; kg; 9 400.
Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 3.
Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari in a 2-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Direcția Generală de Asistență Socială a Municipiului București
Nationaal registratienummer: 15531230
Postadres: Str. Constantin Mille nr. 10
Stad: Bucureşti
NUTS-code: RO321
Postcode: 010142
Land: ROU
Contactpersoon: Eugen Dan Daia
Hoofdadres: www.dgas.ro
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
27/08/2019 15:00
Plaats van uitvoering
CPV-code

15110000 - Vlees

15112000 - Pluimvee

Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
1,396,100.00 RON
Definitieve waarde van de opdracht
1,303,550.00 RON
Gunning van het contract
Officiële naam: Direct Home Services Distribution
Postadres:
Stad: București
Postcode: 022944
Land: ROU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.