Publications Office of the EU
SE-Stockholm: Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SE-Stockholm: Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging

  • Gepubliceerd
    06/05/2011
  • Uiterste termijn
    29/06/2011
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: SE110 Stockholms län
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,300,000.00 SEK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
dnr 331/2011
Beschrijving

Konkurrensverket avser att träffa avtal med en leverantör avseende rekryteringstjänster. Uppdraget omfattar delar av rekryteringsprocessen.
Under år 2010 köpte Konkurrensverket rekryteringstjänster för ca 296 000 SEK exklusive moms och under år 2009 för ca 518 000 SEK exklusive moms. Konkurrensverket kan dock inte garantera någon volym under avtalstiden.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
1,300,000.00 SEK
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.