Publications Office of the EU
E-Valladolid: Wegwerpluiers - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

E-Valladolid: Wegwerpluiers

  • Gepubliceerd
    01/10/2011
  • Uiterste termijn
    26/10/2011
  • Opening van de inschrijvingen
    07/11/2011
  • Gunning
    24/11/2011
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES418 Valladolid
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33751000 Wegwerpluiers
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
19,044,660.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
12,109,366.67 EUR
Referentienummer inschrijving
174/2011
Beschrijving

Suministro de absorbentes de incontinencia de orina a los usuarios que sean beneficiarios de la prestación farmacéutica del Sistema de la Seguridad Social en los centros residenciales de la Comunidad.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
07/11/2011 13:00
Plaats van uitvoering
CPV-code

33751000 - Wegwerpluiers

33140000 - Medische verbruiksartikelen

33100000 - Medische apparatuur

Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
19,044,660.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
12,109,366.67 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Ontex ID, SAU
Postadres:
Stad:
Postcode:
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.