Publications Office of the EU
Spanje-Torrejón de Ardoz: Militaire uniformen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Torrejón de Ardoz: Militaire uniformen

  • Gepubliceerd
    20/05/2022
  • Uiterste termijn
    22/06/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    27/06/2022
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Jefatura de la Sección Económico Administrativa 22 - Base Aérea de Torrejón (Agrupación de Base)
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Locatie van de koper
NUTS code: ES300 Madrid
Sector (CPV)
35811300 Militaire uniformen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
9,124,874.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
6
Referentienummer inschrijving
2022/EA22/00000411E
Beschrijving

Uniformes, Pantalones, Camisas, Correaje y Guante Gris (20229016)

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Jefatura de la Sección Económico Administrativa 22 - Base Aérea de Torrejón (Agrupación de Base)
Nationaal registratienummer: S2822022F
Postadres: Carretera Nacional II, Km. 22,8
Stad: Torrejón de Ardoz
NUTS-code: ES300
Postcode: 28850
Land: ESP
Contactpersoon: Jefatura de la Sección Económico Administrativa 22 - Base Aérea de Torrejón (Agrupación de Base)
Hoofdadres: http://www.contrataciondelestado.es
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
27/06/2022 10:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.