Publications Office of the EU
Frankrijk-Lannion: Diensten voor slibbehandeling - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Lannion: Diensten voor slibbehandeling

  • Gunning
    27/04/2021
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Lannion-Trégor Communauté
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRH01 Côtes-d’Armor
Locatie van de koper
NUTS code: FRH01 Côtes-d’Armor
Sector (CPV)
90513800 Diensten voor slibbehandeling
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
212,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
21038
Beschrijving

Transport et valorisation par compostage des boues d'épuration issues des stations du territoire de Lannion-Trégor Commun.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
212,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Sede Environnement
Postadres:
Stad: Arras
Postcode:
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.