Publications Office of the EU
RO-Bucuresti: Aanleg van spoorweg - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Bucuresti: Aanleg van spoorweg

  • Gepubliceerd
    09/08/2011
  • Uiterste termijn
    27/09/2011
  • Opening van de inschrijvingen
    27/09/2011
  • Gunning
    21/05/2012
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: RO România
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
45234100 Aanleg van spoorweg
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,267,197,383.00 RON
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,469,350,080.40 RON
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
18/1/565/03.08.2011
Beschrijving

Pe tronsoanele Atel-Micasasa si Micasasa-Coslariu, in lungime de 66,269 km se vor executa lucrari de reabilitare/modernizare a infrastructurii feroviare.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for one lot only
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
27/09/2011 12:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.