Publications Office of the EU
Italië-Lecce: Wegenonderhoud - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Lecce: Wegenonderhoud

  • Gepubliceerd
    15/07/2016
  • Uiterste termijn
    03/08/2016
  • Opening van de inschrijvingen
    06/09/2016
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Comune di Lecce
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITF45 Lecce
Locatie van de koper
NUTS code: ITF45 Lecce
Sector (CPV)
45233141 Wegenonderhoud
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
582,080.24 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Appalto di lavori di Manutenzione strade e marciapiedi Annualità 2013.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Comune di Lecce
Postadres: Via F.sco Rubichi 16
Stad: Lecce
NUTS-code: ITF45
Postcode: 73100
Land: ITA
Hoofdadres: www.comune.lecce.it
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
06/09/2016 09:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
582,080.24 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.