Publications Office of the EU
Italië-Milaan: Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Italië-Milaan: Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten

  • Gepubliceerd
    22/03/2017
  • Uiterste termijn
    27/04/2017
  • Gunning
    01/06/2017
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Milano Ristorazione SpA
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,937,178.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,921,268.03 EUR
Referentienummer inschrijving
5/2017
Beschrijving

Prodotti alimentari vari.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
CPV-code

15000000 - Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten

15800000 - Diverse voedingsmiddelen

15330000 - Verwerkte groenten en fruit

15300000 - Groenten, fruit en aanverwante producten

15890000 - Diverse voedingsmiddelen en droge waren

03000000 - Landbouw- en veeteelt-, kwekerij-, visserij-, bosbouw- en aanverwante producten

Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
1,937,178.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
1,921,268.03 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Pellegrini SpA
Postadres:
Stad: Milano
Postcode:
Land: ITA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.