Publications Office of the EU
Spanje-Oliva: Belastingadviezen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Oliva: Belastingadviezen

  • Gepubliceerd
    23/01/2023
  • Uiterste termijn
    16/02/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    07/03/2023
  • Gunning
    17/07/2024
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Pleno del Ayuntamiento de Oliva
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES523 Valencia / València
Locatie van de koper
NUTS code: ES523 Valencia / València
Sector (CPV)
79221000 Belastingadviezen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
3,435,770.85 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
5610/2022
Beschrijving

Prestación de los servicios de asistencia y colaboración en la gestión tributaria, censal, inspectora y recaudatoria, tanto en período voluntario como ejecutivo y de los ingresos de derecho público.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Pleno del Ayuntamiento de Oliva
Nationaal registratienummer: P4618300J
Postadres: Plaza del Ayuntamiento, 1 -
Stad: Oliva
NUTS-code: ES523
Postcode: 46780
Land: ESP
Contactpersoon: Pleno del Ayuntamiento de Oliva
Hoofdadres: https://contrataciondelestado.es
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
07/03/2023 09:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
3,435,770.85 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: COORDINADORA DE GESTIÓN DE INGRESOS SA
Postadres:
Stad: Alcalá de Guadaira
Postcode: 41500
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.