Publications Office of the EU
Duitsland-Kaiserslautern: Wasserij- en stomerijdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Duitsland-Kaiserslautern: Wasserij- en stomerijdiensten

  • Gepubliceerd
    05/07/2019
  • Uiterste termijn
    06/08/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    06/08/2019
  • Gunning
    27/01/2020
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Stadtverwaltung Kaiserslautern – Stabsstelle IV.1 – Vergabestelle Bau
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DEB32 Kaiserslautern, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
98310000 Wasserij- en stomerijdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
264,951.60 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Stadtbildpflege Kaiserslautern Lieferung, Bestellung und Pflege von Warnschutzbekleidung nach EN 20471 für die Jahre 2020 bis 2022.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Stadtverwaltung Kaiserslautern – Stabsstelle IV.1 – Vergabestelle Bau
Postadres: Lauterstr. 2
Stad: Kaiserslautern
NUTS-code: DEB32
Postcode: 67657
Land: DEU
Hoofdadres: http://www.Kaiserslautern.de
Elektronisch via:
https://www.subreport.de/E94868849
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
06/08/2019 10:00
CPV-code

98310000 - Wasserij- en stomerijdiensten

18100000 - Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren

18000000 - Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires

Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
264,951.60 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: CWS-boco International GmbH
Postadres: Dreieich Plaza 1A
Stad: Dreieich
Postcode: 63303
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.