Publications Office of the EU
Frankrijk-Gonfreville-l'Orcher: Technische controle van gebouwen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Gonfreville-l'Orcher: Technische controle van gebouwen

  • Gepubliceerd
    02/03/2022
  • Uiterste termijn
    01/04/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    01/04/2022
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
ville de Gonfreville l'orcher
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Sector (CPV)
71631300 Technische controle van gebouwen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
320,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
2022-002
Beschrijving

les missions de contrôle technique seront à exécuter sur l'ensemble du patrimoine bâti ou infrastructures de la ville, situés à Gonfreville l'orcher (76) ou à Magland (74), ou aux lieux des manifestations.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: ville de Gonfreville l'orcher
Postadres: place Jean Jaurès
Stad: Gonfreville L'Orcher
NUTS-code: FRD22
Land: FRA
Hoofdadres: http://www.gonfreville-l-orcher-marches.fr
Elektronisch via:
http://www.gonfreville-l-orcher-marches.fr
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
01/04/2022 14:00
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
320,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.