Publications Office of the EU
Polen-Białystok: Röntgencontroleapparatuur - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Polen-Białystok: Röntgencontroleapparatuur

  • Gepubliceerd
    12/03/2019
  • Uiterste termijn
    26/04/2019
  • Gunning
    18/06/2019
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL84 Podlaskie
Locatie van de koper
NUTS code: PL84 Podlaskie
Sector (CPV)
38582000 Röntgencontroleapparatuur
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
10,162,601.63 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
10,020,029.00 PLN
Referentienummer inschrijving
2001-ILZ.260.4.2019
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż stacjonarnego urządzenia rentgenowskiego do prześwietlania samochodów ciężarowych – zwanym dalej „urządzeniem RTG” wraz z przynależną infrastrukturą funkcjonalno-użytkową na terenie międzynarodowego drogowego przejścia granicznego w Bobrownikach (16-040 Gródek).

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://ias-bialystok.ezamawiajacy.pl/
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
10,162,601.63 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
10,020,029.00 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.
Postadres: Emilii Plater 53
Stad: Warszawa
Postcode: 00-113
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.