Publications Office of the EU
CZ-České Budějovice: Glaswerk voor laboratoria - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-České Budějovice: Glaswerk voor laboratoria

  • Gunning
    27/03/2013
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33793000 Glaswerk voor laboratoria
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
615,500.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
487,588.00 CZK
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka laboratorního skla a plastů pro potřeby výzkumných programů projektu CENAKVA.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
615,500.00
Definitieve waarde van de opdracht
487,588.00 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: Vitrum VWR, s.r.o.
Postadres: Nuselská 1419/53
Stad: Praha 4
Postcode: 140 00
Land: CZE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.