Publications Office of the EU
Toekenning van niet-gevaarlijk stedelijk afval EER 200301 met betalingsdelegatie aan de bediende gemeenten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Toekenning van niet-gevaarlijk stedelijk afval EER 200301 met betalingsdelegatie aan de bediende gemeenten

  • Gepubliceerd
    13/12/2024
  • Uiterste termijn
    24/01/2025
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Area Sud Milano spa
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
90513000 Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,489,500.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
8a181178-00df-4dff-824a-15a97e6f9726@283-G-593_v3
Beschrijving

Dienst voor de levering van gemengd stedelijk afval met EER-code 200301, met betaling delegatie aan de gemeenten bediend

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://areasudmilano.tuttogare.it/backend/gare/
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://areasudmilano.tuttogare.it/backend/gare/
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Niet beschikbaar
Geraamde waarde
2,489,500.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.