Publications Office of the EU
Duitsland-Chemnitz: Bouwtimmerwerk en plaatsen van schrijnwerk - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Chemnitz: Bouwtimmerwerk en plaatsen van schrijnwerk

  • Gepubliceerd
    08/04/2022
  • Uiterste termijn
    12/05/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    12/05/2022
  • Gunning
    07/06/2022
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
KommunalBau Chemnitz GmbH
Plaats van uitvoering
NUTS code: DED41 Chemnitz, Kreisfreie Stadt
Locatie van de koper
NUTS code: DED41 Chemnitz, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
45420000 Bouwtimmerwerk en plaatsen van schrijnwerk
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
540,036.00 EUR
Referentienummer inschrijving
VS34_2022-2-320
Beschrijving

Für den Neubau einer dreizügigen Oberschule mit Zweifeldsporthalle erforderliche Tischlerarbeiten zur Herstellung und Einbau von u.a. Tribünenbänken und Fensterbänken.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: KommunalBau Chemnitz GmbH
Postadres: Clausstraße 10/12
Stad: Chemnitz
NUTS-code: DED41
Postcode: 09126
Land: DEU
Hoofdadres: www.ggg.de
Elektronisch via:
https://www.evergabe.de
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
12/05/2022 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
540,036.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Jaeger Tischlerei GmbH + Co KG Dresden
Postadres:
Stad: Dresden
Postcode:
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.