Publications Office of the EU
Noorwegen-Trondheim: Diensten voor bedrijfsgeneeskunde - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Noorwegen-Trondheim: Diensten voor bedrijfsgeneeskunde

  • Gepubliceerd
    04/06/2013
  • Uiterste termijn
    15/07/2013
  • Gunning
    16/09/2013
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Norges geologiske undersøkelse (NGU)
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
600,000.00 NOK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
Case no:13/00200
Beschrijving

The Geological Survey of Norway (NGU) wishes bids for Occupational Healthcare Services for a period of three (3) years with an option for a further one (1) year (3 +1). The contract period will apply from 01 September 2013 to 31 August 2016/17.
Our current agreement on Occupational Healthcare Services will expire on 31.8.2013.
The Occupational Healthcare Services firm will assist NGU in the supervision of the workplace environment, the control of workers' health in relation to the work environment, as well as to assist with prevention and health promotion work . The Occupational Healthcare Services firm must be committed to follow up the agreed upon services in accordance with the requirements set out in the Workplace Environment Act.
The deadline for submission of tenders is 15.7.2013 at. 12:00.
It should be noted that the offer must be received by the contracting authority before the expiry of the deadline, that is too late submitted offers are grounds for rejection.
The bid shall be valid for at least 90 days from the deadline.
All bids should be accompanied by a digital copy delivered on a memory chip in. pdf format or MS Word.
All bids shall be delivered to:
The Geological Survey of Norway
Leiv Eriksson vei 39
7491 Trondheim
Norway
Valid tax certificate and HSE declaration shall accompany the tender.
Eventual clarification question should be marked " Bid- Occupational Healthcare Services-NGU" and addressed to the e-mail address: ngu@ngu.no

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Norges geologiske undersøkelse (NGU)
Postadres: Postboks 6315 Sluppen
Stad: Trondheim
Postcode: 7491
Land: NOR
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
600,000.00 NOK
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: Hjelp24
Postadres: Sinsenveien 53A, Postboks 663
Stad: Tromsø
Postcode: 8001
Land: NOR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.