Publications Office of the EU
Duitsland-Leipzig: Politieauto's - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Leipzig: Politieauto's

  • Gepubliceerd
    21/06/2013
  • Uiterste termijn
    02/08/2013
  • Opening van de inschrijvingen
    05/08/2013
  • Gunning
    26/08/2013
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Polizeiverwaltungsamt
Plaats van uitvoering
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
34114200 Politieauto's
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
32-0251.30/126/13-T13/0413
Beschrijving

Lieferung und Ausbau von 10 Dienstkraftfahrzeugen (Funkstreifenwagen silbermetallic/blau – Mittelklasse Kombi – BAB) für die Polizei Sachsen, u. a. inklusive polizeispezifischer Ausstattung und Funkausstattung gemäß Leistungsbeschreibung bis zum 6.12.2013.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
05/08/2013 13:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: Volkswagen AG
Postadres: Brieffach 11/1913
Stad: Wolfsburg
Postcode: 38436
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.