Publications Office of the EU
Lieferung von Strom - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lieferung von Strom

  • Gepubliceerd
    16/09/2024
  • Uiterste termijn
    16/10/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    16/10/2024
  • Gunning
    13/12/2024
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Niersverband Viersen
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DEA1E Viersen
Sector (CPV)
09310000 Elektriciteit
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
8,525,395.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
7
Referentienummer inschrijving
100.375
Beschrijving

Lieferung von ca. 28 Mio. kWh/a elektrischer Energie für 93 Abnahmestellen des Niersverbandes für die Jahre 2027 bis 2030. Vergabe aufgeteilt auf 7 Lose.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.subreport.de/E87989289
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.subreport.de/E87989289
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
16/10/2024 10:00
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.