Publications Office of the EU
Hongarije-Boedapest: Diensten in verband met het beheer van financiële markten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hongarije-Boedapest: Diensten in verband met het beheer van financiële markten

  • Gepubliceerd
    11/06/2021
  • Uiterste termijn
    14/07/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    14/07/2021
  • Gunning
    04/10/2021
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: HU110 Budapest
Sector (CPV)
66150000 Diensten in verband met het beheer van financiële markten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
EKR000631482021
Beschrijving

Az Elektronikus fizetési és elszámolási rendszerhez (EFER) csatlakozott intézmények számára internetes bankkártya elfogadói (VPOS) szolgáltatás nyújtása

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Nationaal registratienummer: 10585560244
Postadres: Csokonai utca 3.
Stad: Budapest
NUTS-code: HU110
Postcode: 1081
Land: HUN
Contactpersoon: Hausenblasz Máté
Hoofdadres: http://www.nisz.hu
Elektronisch via:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000631482021/reszletek
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
14/07/2021 10:00
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: OTP Mobil Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Postadres: Hungária Körút 17-19
Stad: Budapest
Postcode: 1143
Land: HUN
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.