Publications Office of the EU
Italië-Rome: Geheugendragers en lezerapparaten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Italië-Rome: Geheugendragers en lezerapparaten

  • Gepubliceerd
    27/06/2023
  • Uiterste termijn
    25/09/2023
  • Gunning
    11/09/2024
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Terna SpA
Plaats van uitvoering
NUTS code: IT Italia
Locatie van de koper
NUTS code: ITI43 Roma
Sector (CPV)
30233000 Geheugendragers en lezerapparaten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
8,000,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

0000042253 - Levering van oplossingen voor Virtual Tape Library (VTL)

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: TERNA
Postadres: via Egidio Galbani 70
Stad: Roma
NUTS-code: IT
Postcode: 00156
Land: ITA
Hoofdadres: www.terna.it
Elektronisch via:
https://portaleacquisti.terna.it
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
8,000,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: Maticmind S.p.A.
Postadres:
Stad: Milano
Postcode: 20159
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.