Publications Office of the EU
Polen-Połczyn Zdrój: Diensten voor ophalen van vuilnis - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Polen-Połczyn Zdrój: Diensten voor ophalen van vuilnis

  • Gepubliceerd
    15/12/2017
  • Uiterste termijn
    27/12/2017
  • Opening van de inschrijvingen
    27/12/2017
  • Gunning
    22/01/2018
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL426 Koszaliński
Locatie van de koper
NUTS code: PL426 Koszaliński
Sector (CPV)
90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,047,929.29 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
4,950,000.00 PLN
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
MPGO.AX.P5.2017
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie poprzez proces odzysku odpadów o kodzie 19 12 12 (Inne odpady w tym zmieszane substancje i przedmioty z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11), frakcja posortownicza wytworzona w ramach mechanicznego przetwarzania odpadów, w ilości maksymalnej
a) część I – 12 500 Mg,
b) część II – 12 500 Mg.
W związku z tym, że poprzednie postępowanie zostało unieważnione z powodu zbyt wysokich cen złożonych ofert. Zamawiający informuje, że budżecie spółki zabezpieczona została obecnie kwota 175,00 PLN netto za 1 Mg.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.
Postadres: Wardyń Górny 35
Stad: Połczyn Zdrój
NUTS-code: PL426
Postcode: 78-320
Land: POL
Contactpersoon: Robert Matysiak
Hoofdadres: http://www.mpgo.pl
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
27/12/2017 09:35
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.