Publications Office of the EU
Nieuwbouw van een FGH met RW in Cremlingen - Metaalconstructies voor gevels en zonwering - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Nieuwbouw van een FGH met RW in Cremlingen - Metaalconstructies voor gevels en zonwering

  • Gepubliceerd
    17/06/2026
  • Uiterste termijn
    20/07/2026
  • Gunning
    17/08/2026
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Stadt Wolfenbüttel
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DE91B Wolfenbüttel
Sector (CPV)
45262670 Metaalbewerking
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
192,279.00 EUR
Referentienummer inschrijving
131-2026
Beschrijving

De gemeente Cremlingen is voornemens de nodige metalen bouwwerken voor gevels en zonwering toe te kennen voor de nieuwbouw van een brandweerkazerne met reddingsstation in Cremlingen.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/c05db6de-e9d3-4e73-ad1d-2a0a3ebaefa8
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/c05db6de-e9d3-4e73-ad1d-2a0a3ebaefa8
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Preiskriterium
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
192,279.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Metallbau Groß Gmbh
Postadres:
Stad: Wolfsburg
Postcode: 38448
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.