Publications Office of the EU
Duitsland-Deißlingen: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Deißlingen: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning

  • Gepubliceerd
    25/08/2023
  • Uiterste termijn
    22/09/2023
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Gemeinde Deißlingen
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE135 Rottweil
Locatie van de koper
NUTS code: DE135 Rottweil
Sector (CPV)
71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
2023/2105
Beschrijving

Die Gemeinde Deißlingen beabsichtigt die Sanierung des Rathauses in Deißlingen (Kehlhof 1, 78652 Deißlingen). Die Sanierung umfasst die insbesondere die Hauselektroinstallation und die Netzwerktechnik des Rathauses. Gegenstand des vorliegenden Vergabeverfahrens sind TGA-Fachplanungsleistungen der Anlagengruppen 4 und 5.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YMZ6PV5
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.