Publications Office of the EU
Prestations de service traiteur pour la CCIAMP - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prestations de service traiteur pour la CCIAMP

  • Gepubliceerd
    03/07/2025
  • Uiterste termijn
    21/07/2025
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
CCI Aix Marseille Provence
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Sector (CPV)
55520000 Cateringdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
600,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
25-M-S3W-029
Beschrijving

Prestations de service traiteur pour la CCIAMP

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2777438&orgAcronyme=l2m
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2777438&orgAcronyme=l2m
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Prix des prestations
Geraamde waarde
600,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.