Publications Office of the EU
I-San Raffaele Cimena: Diensten voor hotel, restaurant en detailhandel - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

I-San Raffaele Cimena: Diensten voor hotel, restaurant en detailhandel

  • Gepubliceerd
    26/09/2012
  • Uiterste termijn
    03/12/2012
  • Opening van de inschrijvingen
    04/12/2012
  • Gunning
    30/01/2013
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Comune di San Raffaele Cimena
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
55000000 Diensten voor hotel, restaurant en detailhandel
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
455,100.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
380,691.15 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Servizio di preparazione e somministrazione pasti nelle scuole infanzia ed obbligo e dipendeni comunali.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
04/12/2012 14:30
Plaats van uitvoering
CPV-code

55000000 - Diensten voor hotel, restaurant en detailhandel

85000000 - Gezondheidszorg en maatschappelijk werk

85300000 - Maatschappelijke en aanverwante diensten

Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
455,100.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
380,691.15 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Sodexo Italia SpA
Postadres: Via Fratelli Gracchi 36
Stad: Cinisello Balsamo
Postcode: 20092
Land: ITA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.