Publications Office of the EU
België-Bornem: Instrumentarium voor sterilisatie, desinfectie en reiniging - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

België-Bornem: Instrumentarium voor sterilisatie, desinfectie en reiniging

  • Gepubliceerd
    02/02/2016
  • Uiterste termijn
    21/03/2016
  • Gunning
    22/07/2016
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Sint-Jozefkliniek Bornem VZW
Plaats van uitvoering
NUTS code: BE212 Arr. Mechelen
Locatie van de koper
NUTS code: BE212 Arr. Mechelen
Sector (CPV)
85111000 Ziekenhuisdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,174,100.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,052,166.05 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
5
Referentienummer inschrijving
Sint-Jozefkliniek Bornem & Willebroek VZW-MZ/2016/CSA01-F02_0
Beschrijving

Leveren en plaatsen van toestellen en installaties voor de inrichting van een nieuwe centrale sterilisatie.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.