Publications Office of the EU
16., Thaliastraße- Bauteil 3.1.u.a. - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

16., Thaliastraße- Bauteil 3.1.u.a.

  • Gepubliceerd
    29/05/2024
  • Uiterste termijn
    02/07/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    02/07/2024
  • Gunning
    27/08/2024
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Magistrat der Stadt Wien - Magistratsabteilung 28
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: AT130 Wien
Sector (CPV)
45000000 Bouwwerkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
3,177,881.50 EUR
Referentienummer inschrijving
MA28-V-V-135360/2024
Beschrijving

Straßenbau-, Pflasterungs- und Nebenarbeiten

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.wien.gv.at/Vergabeportal/Detail/183554
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.wien.gv.at/Vergabeportal/Detail/183554
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
02/07/2024 09:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Ausbauasphalt
Gewicht (percentage, exact): 50
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Preis
Gewicht (percentage, exact): 950
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
3,177,881.50 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: STRABAG AG
Postadres:
Stad: Wien
Postcode: 1220
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.