Publications Office of the EU
E-Castelldefels: Microscopen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Castelldefels: Microscopen

  • Gepubliceerd
    25/04/2013
  • Uiterste termijn
    13/05/2013
  • Opening van de inschrijvingen
    13/05/2013
  • Gunning
    21/05/2013
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
ICFO - Fundació «Institut de Ciències Fotòniques»
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
38510000 Microscopen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
180,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
175,870.00 EUR
Referentienummer inschrijving
2013.SU.002- Ultra Stable Closed Looped Cryostat for Optical Spectroscopy y un Microscopy Cryostat for Closed Operation
Beschrijving

Ultra Stable Closed Looped Cryostat for Optical Spectroscopy y un Microscopy Cryostat for Closed Operation

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
13/05/2013 12:00
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
180,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
175,870.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: LOT-Quantum Design GmbH
Postadres:
Stad:
Postcode:
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.