Publications Office of the EU
Finland-Oulu: Autoladders - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finland-Oulu: Autoladders

  • Gepubliceerd
    26/01/2016
  • Uiterste termijn
    04/03/2016
  • Gunning
    06/04/2016
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Oulun kaupunki
Plaats van uitvoering
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Locatie van de koper
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Sector (CPV)
34144211 Autoladders
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
585,900.00 EUR
Referentienummer inschrijving
OUKA/9686/02.08.00/2015
Beschrijving

Puomitikas-/nostolava-auton hankinta Oulu-Koillismaan pelastuslaitoksen Kuusamon paloaseman käyttöön. Hankinnalla korvataan vuonna 1987 hankittu tikasauto.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Oulun kaupunki
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Not specified
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
585,900.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Bronto Skylift Oy
Postadres: Teerivuorenkatu 28
Stad: Tampere
Postcode: 33300
Land: FIN
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.