Publications Office of the EU
NU Albeda - Interieurarchitect - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

NU Albeda - Interieurarchitect

  • Gunning
    03/05/2024
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
DASmakkelijk B.V. namens Stichting Albeda
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
9,850.00 EUR
Referentienummer inschrijving
T73359
Beschrijving

Deze opdracht komt voort uit het DAS Architecten. De opdracht ziet op het realiseren van werkzaamheden voor meerdere locaties van Stichting Albeda.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Niet beschikbaar
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
CPV-code

71200000 - Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke

79930000 - Gespecialiseerd ontwerpen

79932000 - Binnenhuisarchitectuur

79000000 - Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging

Gunningsmethode
Kwaliteit
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
9,850.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: SYNRG Architects B.V.
Postadres:
Stad: Rotterdam
Postcode: 3012KC
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.