Publications Office of the EU
Duitsland-Donauwörth: Plaatsen van leuningen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Donauwörth: Plaatsen van leuningen

  • Gepubliceerd
    21/04/2023
  • Uiterste termijn
    22/05/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    22/05/2023
  • Gunning
    27/06/2023
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Landkreis Donau-Ries
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE27D Donau-Ries
Locatie van de koper
NUTS code: DE27D Donau-Ries
Sector (CPV)
45341000 Plaatsen van leuningen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
162,949.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
184,633.00 EUR
Referentienummer inschrijving
034-23-FB12
Beschrijving

Absturzsicherungen aus Flachstahl mit Flachstahlfüllungen, Treppengeländer Flachstahlwangen mit Flachstahlfüllungen an Stb-Treppenläufen, Holzhandlauf

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/DC4737A6-7385-4475-8C34-1F037A242987
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
22/05/2023 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
162,949.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
184,633.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: MME Maschinen- und Metallbau GmbH
Postadres:
Stad: Eisfeld
Postcode: 98673
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.