Publications Office of the EU
Italië-Cori: Diensten op het gebied van vuilnis en afval - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Cori: Diensten op het gebied van vuilnis en afval

  • Gepubliceerd
    15/10/2021
  • Uiterste termijn
    29/11/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    30/11/2021
  • Gunning
    15/03/2022
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Comune di Cori
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITI44 Latina
Locatie van de koper
NUTS code: ITI44 Latina
Sector (CPV)
90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
7,119,057.08 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
7,076,893.95 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Affidamento del servizio di igiene urbana con implementazione di tariffa puntuale ed altri servizi connessi nel comune di Cori (LT) per la durata di 5 anni (2022 - 2026) oltre eventuali sei mesi di proroga in Cori.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Comune di Cori
Postadres: Piazza Leone XIII - Via della Libertà, 36
Stad: Cori
NUTS-code: ITI44
Postcode: 04010
Land: ITA
Hoofdadres: http://www.comune.cori.lt.it/
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
30/11/2021 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
7,119,057.08 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
7,076,893.95 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Lavorgna S.r.l.
Postadres:
Stad: San Lorenzello
Postcode:
Land: ITA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.