Publications Office of the EU
TV production - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

TV production

  • Gepubliceerd
    02/05/2024
  • Uiterste termijn
    31/05/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    31/05/2024
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Norsk Tipping AS
Plaats van uitvoering
NUTS code: NO020 Innlandet
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
92220000 Televisiediensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
NT-23-0420
Beschrijving

The procurement concerns production for TV and other relevant distribution surfaces for the draw for the number games Lotto, Vikinglotto, Joker and Extra and any other games. The contract also includes services for general content production, consultancy and concept development connected to Norsk Tipping ́s drawings.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=18343&GoTo=Tender
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=18343&GoTo=Tender
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
31/05/2024 12:01
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium: Quality and implementation ability
Type: quality
Beschrijving:
Gewicht (percentage, exact): 50
Criterium: Environment and sustainability
Type: quality
Beschrijving:
Gewicht (percentage, exact): 30
Criterium: Price
Type: price
Beschrijving:
Gewicht (percentage, exact): 20
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: Fabelaktiv AS
Postadres:
Stad: HAMAR
Postcode:
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.