Publications Office of the EU
Bouw van twee gebouwen (perceel A en perceel C) met woningen en bedrijfsruimten in de ZAC Chapelle Charbon - 75018 PARIJS - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Bouw van twee gebouwen (perceel A en perceel C) met woningen en bedrijfsruimten in de ZAC Chapelle Charbon - 75018 PARIJS

  • Gepubliceerd
    07/05/2024
  • Uiterste termijn
    17/05/2024
  • Gunning
    30/04/2025
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Régie Immobilière de la Ville de Paris
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: FR101 Paris
Sector (CPV)
45211340 Bouwen van meergezinswoningen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
30,000,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
CHA-A_C
Beschrijving

Perceel A (oppervlakte 2 512 m2 SDP): Het project omvat de bouw van een enkel woongebouw met een actieve kelder en een gedeeltelijke kelder. De bovenste verdiepingen van het gebouw herbergen 32 wooneenheden in sociale toetreding tot het pand, als onderdeel van een Real Solidarity Lease. De basis van het gebouw herbergt een commerciële ruimte. De accommodaties zijn ingedeeld in 3e familie B, het bedrijf op de begane grond is een ERP van de 5e categorie van Type N. Lot C (oppervlakte 6 586m2 SDP): Het project bestaat uit de bouw van 78 woningen die worden bediend door vier verticale kruisende circulerende kooien op acht niveaus, waarbij de R + 7 het laatste toegankelijke niveau is dat duplexappartementen bedient. De woningen zijn ingedeeld in 3e familie A en de bedrijfsruimten op de begane grond zijn ERP ingedeeld in 5e categorie van type M. Het gebouw bevindt zich aan alle zijden op een perceelgrens. U-vormig, het is bevestigd aan de gevelmuren van de bestaande woning met inachtneming van dezelfde diepte van het gebouw, waardoor de ondersteuning en continuïteit met de bestaande behuizing mogelijk is. De basis van het gebouw herbergt vier bedrijfsruimten. Een gedeeltelijke kelder is voorzien op het centrale deel van het gebouw. De energieprestatie van de twee gebouwen moet voldoen aan de RE 2020 minus 20%. Het uitstekende niveau van de NF Habitat HQE-certificering en het prestatieniveau van het BBCA-label worden als doelstellingen gegeven

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1445732
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1445732
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
CPV-code

45211340 - Bouwen van meergezinswoningen

45400000 - Afwerking van gebouwen

09000000 - Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen

09300000 - Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie

Gunningsmethode
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Valeur technique de l'offre appréciée à l'aide du mémoire technique
Gewicht (percentage, exact): 40
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Prix
Gewicht (percentage, exact): 60
Geraamde waarde
30,000,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: EIFFAGE CONSTRUCTION HABITAT
Postadres:
Stad: Saint Ouen
Postcode: 93400
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.